okna

Střešní okna

http://strechy-kh.kvalitne.cz

Velux

Společnost VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Výrobní sortiment společnosti proto tvoří různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELUX poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy. Výrobní závody společnosti se nacházejí v deseti zemích světa, její obchodní organizace pak ve více než 40 zemích. Skupina VELUX zaměstnává přibližně devět tisíc pracovníků, asi tři tisíce z nich pracuje přímo v Dánsku. Majitelem skupiny je VKR Holding, který vlastní rodina zakladatele společnosti. Většina akcií holdingu patří různým charitativním nadacím společnosti VELUX.

Společnost VELUX byla založena před více než šedesáti lety v Dánsku a pobočky má ve více než čtyřiceti zemích světa.

Modelová firma
Již od svého založení společnost VELUX působí jako modelová firma v oblasti vývoje užitných produktů a odpovědně přistupuje ke svým zákazníkům, dodavatelům, zaměstnancům a akcionářům.
Naše hodnoty
Hodnoty společnosti VELUX jsou součástí základů, na kterých je společnost vybudována.
Základní údaje
VELUX patří k nejsilnějším značkám na celosvětovém trhu stavebních materiálů a v oblasti výstavby a rekonstrukcí bytů a domů.

Zdroj: Velux

Roto

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Už od založení je název Roto synonymem pro špičkovou techniku, která předurčila další vývoj. Na začátku stál objev prvního průmyslově vyráběného otočně-vyklápěcího okenního kování. Následovaly další důležité inovace jako první střešní okno na světě s vyklápěcí konstrukcí. Společnost Roto si postupně vybudovala pozici prémiové značky střešních oken. Vstup do oboru solární technologie znamenal zaměření na střechu budoucnosti. Kompletní systémy integrované do střechy dnes v dokonalé syntéze spojují obě činnosti, ve kterých naše firma vyniká.

Volbou značkových výrobků společnosti Roto se rozhodujete pro značkovou kvalitu „made in Germany“*. Naše střešní okna, solární systémy a příslušenství jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a surovin a přesvědčují zákazníky svojí dlouhou životností, vysokou odolností a mimořádně snadnou údržbou. Než výrobek opustí závod, projde důkladným testováním podle přísných norem. Prodej a montáž výrobků Roto přenecháváme odborníkům - partnerům společnosti Roto ve specializovaných prodejnách a stavebních a pokrývačských firmách

Zdroj: Roto

RoofLite

Novou značku RoofLite uvedl na trh největší světový výrobce střešních oken dánský koncern VKR Holding A/S. Značka RoofLITE vznikla s úmyslem nabídnout vysoce kvalitní střešní okna za podstatně nižší ceny, než jaké nabízejí konkurenční výrobci střešních oken. Při zachování té nejvyšší kvality bylo snížení ceny docíleno omezením administrativy, omezením nabídky rozměrů a doplňků pouze na ty nejžádanější a především omezením nákladů na reklamu a propagaci značky. Výsledkem je nové mimořádně kvalitní střešní okno s 10-ti letou zárukou a příjemně nízkou cenou pro zákazníka. Jak se dočtete na našich stránkách, střešní okna RoofLITE se mohou pochlubit těmi nejprestižnějšími certifikáty kvality.

Díky vysoké prodejnosti těchto oken rozšiřujeme po celé české republice síť prodejců.Nabízíme žadáný produkt a zajímavé podmínky.Na základě vaší poptávky, Vám rádi zašleme naší nabídku podmínek pro realizační a obchodní firmy.

Zdroj: RoofLite